| Emy200220022002002 a întrebat:

Am un Sansung A5 2016 vreau sa-mi iau un iphone 7. Merita, sau sunt cam la fel? Vreau un raspund detaliat. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DannyDanny27 a răspuns:

Salut, eu am iPhone 7 și am avut și Samsung, nu A5, dar Samsung, am testat multe telefoane, trebuie sa știi ce vrei de la telefonul tău, de exemplu, pe Samsung ai Android și poți Descarcă orice de pe google gratuit iar pe iOS nu poți face asta, pe iPhone unele lucruri trebuie cumparate, nu poți Descarcă de pe google, dar are și avantaje iPhone-ul, sistemul de operare la Samsung merge un an doi după merge foarte greu iar la iPhone merge Mereu la fel, designul este super, și merge foarte bine iPhone 7 și dacă bagi cont iCloud nimeni nu poate sa îl scoată decât tu așa poți dovedi ca e al tău, la Samsung poți da reset și e ca nou, fără niciun cont, și in final un dezavantaj ar fi ca iPhone e mult mai fragil decât Samsung! Sper ca te-a ajutat părerea mea!

2 răspunsuri:
| TediL a răspuns:

Se merită, mai ales dacă ai bani, de ce nu?
Îți recomand, cunosc persoane cu Iphone 7 si sunt mulțumiți