| VampireLuca a întrebat:

Salut am un,, Smartphone 2".
Stiu ca la iphonuri e programul acela itunes de unde descarci aplicatii stiu ca e numai pentru iphone imi puteti spune daca esrte vreun program pentru telefonul meu de unde sa descarc aplicatii?

1 răspuns:
| adrykiba a răspuns:

Toate telefoanele noi is smartfonuri.Trebuie sa mai aiba si alt nume.Dar in general numa iphonul are programul ala idiot itunes, restul merg si fara nici un program special pentr a pune si scoate date. Unele pentru instalarea jocurilor le trebuie cd-ul telefonului.