| NakaTaka a întrebat:

Salut, am un Smartphone Sony Xperia E1 și am început sa joc Shadow Fight 2 dar nu pot la setări sa setez Graphic Quality la High, apăs și nu se schimbă nimic, se schimba doar Resolution. Cum fac sa dau grafica la high pentru ca se vede mai realist background și nah am încercat multe metode dar nu a mers...

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Nu merge pentru ca jocul isi seteaza grafica la puterea telefonului tau, desi telefonul tau are numai 512 mb rami poate sa fie si asta cauza happy am patit si eu si nu ai ce sa faci happy