| DuDDy24 a întrebat:

Am un Sony Ericsson Xperia Neo V si am o problema. NU mi se mai incarca bateria. Cand pornesc telefonul imi arata cat la % e bateria (75% de ex), dar dupa aceea ramane asa oricat l-as folosi, pana se stinge din cauza ca nu mai are baterie. Are pe el Android IS 4.0.4. Care sa fie problema? Daca ii dau downgrade la versiunea originala 2.3.4 o sa mearga. Un raspuns cat mai rapid multumesc!

1 răspuns:
| Alexandrughita a răspuns:

Nu sunt sigur care e problema, dar cred ca singura si cea mai buna rezolvare e sa-l resoftezi. Succes