| Razvy_Razvan_1995 a întrebat:

Am un Sony Xperia m2 cu o memorie interna de 5 GB si mi-am luat un card de 16 GB pentru o memorie mai mare si nu merge sa transfer aplicatiile telefonului deoarece nu am acces totat..si vreau sa ma ajute cineva cu un link de un pot lua o aplicatie pentru root 100% functionabil
Dau funda kiss

1 răspuns:
| RandomStudent a răspuns:

Daca o sa iti rootezi telefonul nu cred ca vei putea sa iti muti aplicatiile.Intra in setari>stocare si setezi "stocarea de baza" (ca sa-i zic asa.) si bifezi "sd card".