| Peleus a întrebat:

Salut,am un Sony xperia play in abonament la Orange a fost defect,i-a fost schimbat touchscreen-ul la Orange,acum il pun la incarcat si becul de la butonul de off, on clipeste, inainte statea aprins pe tot parcursul incarcarii.si nu se aprinde telefonul chiar daca e de 2 ore la incarcat.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa urmeazi sfatul lui HotCoffee.

O zi buna,
Orange Helper

| MaxKiller911 a răspuns:

Pai acum clipeste din cauza ca nu face bine contact.Incearca sa te duci cu el la un service sa verifice mufa sau cablul USB.