| Leatherleader a întrebat:

Am un tel. LG KU990i si cand vreau sa vad un video pe YouTube imi da aceasta eroare: Solicitare expirata [408] iesire. Cum pot rezolva aceasta problema? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Cybertrust a răspuns:

Poti cauta pe google tutoriale, nu este foarte dificil. Daca urmezi toti pasii cu exactitate ai sa il rezolvi.

4 răspunsuri:
| iuli000 a răspuns:

Cel mai probabil pentru ca telefonul nu are 3g

| Cybertrust a răspuns:

S-ar putea sa fie de la softul instalat pe el problema, eu cred ca o resoftare cu cel mai recent soft ar rezolva problema.

| Leatherleader explică (pentru Cybertrust):

Il am de aproape 1 an si din prima zi de cand l-am cumparat face asa! Ca sa il resoftez trebuie sa il duc la service?

| Cybertrust a răspuns (pentru Leatherleader):

Poti cauta pe google tutoriale, nu este foarte dificil. Daca urmezi toti pasii cu exactitate ai sa il rezolvi.