| RalucaTanase a întrebat:

Am un telefon Allview A4 Duo si am card de memorie pe el dar cand descarc aplicatiile din cauza ca memoria interna este mica imi apare o eroare "ca nu am suficient spatiu pe dispozitiv".
Mi-a instalat un coleg care se pricepe aplicatia App2Sd si am reusit sa imi descarc mai multe aplicatii dar acum cand am incercat sa imi descarc iar alta imi apare iar acea eroare. Stiti cumva ce as putea face? (Funda)

1 răspuns:
| askAndrey a răspuns:

Descarca clean master si muta aplicatiile de pe mamoria interna pe card SD