| SoSecret a întrebat:

Am un telefon Allview A5 Quad Dual Sim si s-a blocat din cauza modelului, acum imi spune sa introduc contul de Google dar degeaba ca mie nu-mi merge...Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| apokalipse96 a răspuns:

Salut!
Incerca sa il restartezi, scotandui bateria, o pui la loc si tii apasat pe butonul power si pe volum - sau +, incerci pana iti apara androidul pe ecran sau direct restartare, ii dai la factory reset si ii dai acolo unde scrie yes, dupa ii dai reboot si gata aste e tot.
Sper ca acest raspuns sa te ajute.

| SoSecret explică (pentru apokalipse96):

Imi apare Reboot System Now dar nu pot sa o selectez...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai cont pe Google?

| bobo14pinky a răspuns:

Incearca un hard-reset happy