| SnYcK3rS a întrebat:

Am un telefon Allview A5 Quad si am uitat parola la contul Google.Am incercat sa o recuperez dar nu pot

Imi apare o notificare " actiune necesara in cont" si dau pe chestia aia " daca nu mai stiti parola apasati aici ". Dau apoi pe "nu-mi mai amintesc parola ", bag email-ul apoi dau pe " confirmati resetarea parolei pe telefonul Android Allview A5-Quad"

Apoi imi zice ca ar trebui sa primesc o intrebare pe telefonul android. Ma chinui de 3 zile sa resetez parola si nu am primit nici o intrebare

Ce sa fac? big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnaMalina22 a răspuns:

Nu te mai chinui.Am avut aceiasi problema si m-am informat la locul de unde mi-am luat telefonul ca trebuie sa astept 30 de zile (stiu ca e mult dar functioneaza) si dupa sa imi fac un cont nou google.
Probabil ai scris (din greseala) la datele personale ca ai 8 ani sau chestii de genul.
Mie asa mi s-a intamplat.

Bafta!
Funda?

| SnYcK3rS explică (pentru AnaMalina22):

Pot sa creez inca un cont google fara probleme, dar eu il vreau pe cel vechi. Nu am scris ca am 8 ani, am pus varsta mea reala, 19 ani