| boss97 a întrebat:

Salut.Am un telefon Allview A5 Smiley achizitionat in septembrie, de o saptamana nu se mai aprinde deloc.Bateria e incarcata, si nu e display-ul de vina, nu da nici un semnal nici cand il pun la incarcat... Oare ce ar putea sa aiba?

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Daca a fost cumparat in septembrie, inseamna ca are garantie.Foloseste-o!

| boss97 explică (pentru MskDesign):

Mda...darastia de la cel.ro nu imi raspund la email-uri, am completat peste 10 formulare de primire in service a telefonului dar degeaba... -_-

| MskDesign a răspuns (pentru boss97):

Sincer sa fiu nu stiu ce sa iti spun pentru ca nu sunt in Romania si nu am cumparat online niciodata din tara.