| Ene_Dan_1971 a întrebat:

Salut

am un telefon Allview p5 energy lite de la digi si de ceva timp in coltul din dreapta sus dupa baterie imi apare un cerc albastru cu un om inauntru( cum sunt iconitele de utilizator necunoscut) si nu stiu ce inseamna si cum de a aparut. Nu reusesc sa aflu ce este si cum sa scap de el. Imi consuma bateria foarte repede. Am restartat telefonul, am inchis aplicatii, m-am uitat in setari si nu am gasit nimic.

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Cauta in setari la ACCESIBILITATE si debifeaza acolo. Daca dispare, de la ea a fost, daca nu, bifeaza la loc

| Ene_Dan_1971 explică (pentru RaduMihaiRadu):

La accesibilitate toate sunt dezactivate in afara de rotirea automata a ecranului. Deci trebuie sa fie din alta parte. Oricum multumesc, astept si alte sugestii.