| bogdan12321132231 a întrebat:

Salut,am un telefon Allview p5 quad cu root, cm recovery și un. Custom room note3. As vrea să stiu cum pot sa am în permanenta toți 4corina activi, deoarece se misca greu doar cu unul, mentionez că am incercat cu kernel tuner si de fiecare data cand blochez telefonul se dezactivată cori si tre să intru de fiecare data in app pt ai activă, vreau macar să se activeze dupa ce blocheze telefonul sau să rămână activi nu ma int că se duce bateria mai repede

1 răspuns:
| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Bai frate deci daca un telefon are 8 cori si daca doar 4 sunt activi restul sunt pentru gaming, streaming si diferite alte procesee ce au nevoie de actiunea mai multor cori.