| Iustin_Maxim_1996 a întrebat:

Am un telefon Allview viper j i si am o problema cu incarcarea.Pana acum a s-a incarcat bine nu am avut nicio problema pana acum, dar dupa 2 saptamani a inceput sa nu se mai incarce bine.Adica il bagam la incarcat si trebuia sa imping incarcatorul in mufa telefonului.Acum nu se mai incarca absolut deloc, apare ca se incarca dar nu se incarca. Spuneti-mi ce ar trebui sa fac sa-l faca sa mearga sau ce are de nu se incarca. VREAU MULTE RASPUNSURII! DAU FUNDA CELUI CARE IMI EXPLICA BINE SI SCRIE SI MULT! ENJOY

2 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Niste chinezarii foarte proaste, daca nu chiar cele mai proaste.Reparatiile costa enorm cand pot fi facute si de regula nu se merita.Pe viitor evita marca, eu am avut o tableta care in garantie fiind nu mi-a fost reparata, se dezlipise mufa de incarcare.Mi-o reparau contra-cost, cam450 lei, se gaseau mai ieftine noi, aceeasi marca.Renunta sa mai investesti, nu merita.

| Iustin_Maxim_1996 explică:

Nu pot! Sunt crestin ortodox si cred foarte mult in Dumnezeul meu!+am cerut raspunsuri pentru intrebarea despre telefon