| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Asus si am activat lansator zen si numai stiu cum sa il dezactivez, ca mereu mi spune pe telefon ora, ecran dezactivat, nu stiu unde sa umblu deoarece nu merge nici touch screenul de cand am activat zen, dau funda, va rog ajutati-ma. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Incearca sa instalezi nova launcher doar asa ca sa scapi de lansator zen, daca nu da i resetare din fabrica

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu merge deloc. O seara bună, multumesc pentru raspuns.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Atunci mergi maine la un service de telefoane te vor ajuta baietii, du-te fara nici o jena ca te ajuta happy

| doctorandus a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Google Factory reset (hard reset).

| Wr3nch a răspuns:

Ce model e?