| kameron a întrebat:

Am un telefon bluboo maya si am o problema cu el. Cand intru pe Youtube si dau pe un video, rezolutia este de 480p, la majoritatea, insa cateva sunt cu rezolutia pe care o pot seta la 720p. Normal ar trebui sa fie 720p acele video.uri, insa nu, le pot seta sa fie doar 480p. Mentionez ca Youtube.ul e actualizat. P.s

1 răspuns:
| dJaLLy87 a răspuns:

Salut, e posibil să ți le redea majoritatea la 480p deoarece telefonul nu are destule resurse sau viteza la internet nu este destul de mare pentru o calitate mai buna. Asta ar fi părerea mea, nu sunt sigur, poate greșesc.
O zi bună!