| Miihaa a întrebat:

Am un telefon cu Android 5 si primesc de pe facebook notificarile pentru mesajele de pe facebook chiar daca l-am citit in momentul in care pornit netul. La fel si pentru mail si cred ca si alte aplicatii
Cum pot face sa nu mai primesc notificari chiar daca am vazut acel mesaj, notificare, mail, etc?

1 răspuns:
| Mihuttt a răspuns:

Uita-te la setări din aplicație trebuie sa fie setări notificări și de acolo Îți alegi Cum vrei sa fie pursimplu la android 5 automat se pune ca sa apară notificările de la orice aplicație