| Nita_Claudiu_ a întrebat:

Salut am un telefon cu microfonul stricat(cel de jos care este util in conversatiile telefonice) cel de sus functioneaza deoarece pe filmari se aude sunetul, e un Allview x2 soul si costa mult prea mult reparatia si nu merita investitia. Ma gandeam daca pot face cumva din setarii sa pot schimba microfonul de sus cu cel de jos. Daca stiti vreo varianta v ad fii foarte recunoscator.Multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cum, ori il repari ori il vinzi de piese, Allview e o marcă proastă de telefoane.

Bula
| Bula a răspuns:

Reparatia ar costa in jur de 50 lei.
Daca nu-ti merita atat, il poti vinde de piese sau-l poti sparge cu ciocanul.

| untu a răspuns:

Il puteti vinde la fabrica producatoare de mobile si va da banii inapoi!