| iustin987 a întrebat:

Salut am un telefon cu sistem de operare windows phone 8 si am cateva jocuri,stiu de unde sa descarc jocuri, si de astea
Vreau sa imi spune-ti niste jocuri ce ati jucat voi sau ce jucati
FUNDA

7 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Pe sistemul tau de operare sunt foarte putine jocuri si majoritatea cu bani, cauta la sectiunea jocuri gratuite si gasesti acolo tot ce iti trebuie.

| iustin987 explică (pentru vRemi):

De ce crezi ca am spus sa imi spune-ti voi jocuri, poate care v-a plac si voua, tu crezi ca acuma stau si descarc fiecare joc in parte?

| vRemi a răspuns (pentru iustin987):

Normal ca nu, alea care iti plac, doar ai mai avut telefon.

| Nicu47 a răspuns:

Temple run 2, subway surfers, dungeon hunter 4

| sweetmih a răspuns:

Fii atnt, intra in semnul ala cu punga, adica Microsoft windows phone store si descarca de acolo daca ai cont Microsoft jocuri, sa stii ca poti si de aici http://www.windowsphone.com/ro-ro/store/featured-games
e siteul oficial si trebuie decat sa te loghezi apoi selectezi telefonul si gata
Sper ca te-am ajuat :)

| manablitz a răspuns:

Temple Run 2, Sunway Surfers, Total Conquest, Wordament, Tetris blitz, Minion Rush.

| ClaudiuStar a răspuns:

Poti descarca: Real Football ( ce an vrei tu), Speed Up, GT Racing 2. Sunt pentru telefon ca al tau.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?