| ChelaruGeorge2002 a întrebat:

Salut, am un telefon galaxy s4 i9505, display-ul este spart, iar cand il aprind ramane negru, dar butonul de blocare/deblocare merge (tastele se aprind), led-ul straluceste rosu cand e la incarcat, am pus o cartela in el, am sunat pe ea si telefonul suna, intrebarea mea este, ce trebuie inlocuit? Display'ul sau si touch-ul? Sau ambele? Dati-mi si link daca este posibil, multumesc, funda

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Display-ul trebuie schimbat sigur, touch-ul doar daca e si el spart (de obicei se sparg si se schimba impreuna, "in bloc".

| Bella08122016 a răspuns:

Asta am pățit și eu la S4, schimba-ti display ul

| Bella08122016 a răspuns:

Du-te la un GSM si iti schimba display ul imediat