| AlexGeorgian1998 a întrebat:

Salut.Am un telefon Huawei ascend y210d care are memoria de 17 mb.Am luat card de 4gb pentru a descarca jocuri...dar cand vreau sa descarc nu-mi permite pentru ca nu am memorie.Am setat ca toate aplicatii sa fie descarcate pe card.Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Formateaza cardul in telefon, si vezi daca e vreo schimbare

| AlexGeorgian1998 explică (pentru gelu1970):

Nu e nici o schimbare straight face am memoria interna de 160 mb si nu pot juca nici un joc important sad

| gelu1970 a răspuns (pentru AlexGeorgian1998):

Alex incearca in alt telefon si vezi daca e recunoscut. oricum, sa tii cont de posibilitatile destul de reduse a telefonului ce ai.

| AlexGeorgian1998 explică:

Nu inteleg de ce are memorie interna atat de putina...si de ce nu pot descarca jocuri cu toate ca am card de 4 gb