| 4nt0ny0 a întrebat:

Salut, am un telefon Huawei p40 lite, varianta E. Cunoaște cineva vreo metoda prin care sa ii pot instala serviciile google play? Am încercat variantele de pe p40 lite si p40 pro dar nu merg pe p40 lite e

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Descarca de pe google, google play service si olay market!

| vali5 a răspuns:

Eu din experienta proprie cand am incercat sa imi dau boat la tableta (Samsung galaxy tab 3 10.1) am reusit dar dupa nu am putut folosit nici-o aplicatie google deci nu iti recomand sa ii dai boat pe un Android piratat