| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am un telefon Ihunt Alien x lite și merge cam greu blocandu-se.Dar nu asta e problema. Problema este că îmi sună telefonul dar nu pot să răspund.Nu îmi apare nimic. Ajutați-mă vreau un răspuns?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Despre Aliens poti gasi descrieri in Dosarele X.

| Zaygon a răspuns:

Telefonul e o pocnitoare si probabil nu poate incarca UI-ul. Schimba-l.

| uptowngirl a răspuns:

Salut. Te rog sa verifici daca ai ultima versiune de software pe el (de obicei poti verifica asta in sectiunea de 'software update').

| Venom23 a răspuns (pentru uptowngirl):

I-am dat la setări și acolo am găsit actualizare de securitate și i-am dat o versiune. Și mi-a spus că Sistemul dvs a fost actualizat.Versiunea Android 8.1.0. Nivelul corecție de securitate:5 octombrie 2018.Asta mi-a arătat

| uptowngirl a răspuns (pentru Venom23):

Super. Mai face figuri dupa ce i-ai dat restart? Totodata, verifica sa nu ii fie supra-incarcata memoria cu multe aplicatii. Asta poate de asemena afecta performata.

| Venom23 a răspuns (pentru uptowngirl):

I-am dat restart.Am intrat la setări și am golit memoria catch și ștergerea datelor

| Venom23 a răspuns (pentru uptowngirl):

Ce mă interesează cel mai mult este să văd cine mă sună.Că sună dar nu pot să răspund

| uptowngirl a răspuns (pentru Venom23):

Am inteles. Ar trebui sa incerci la un service. De unul singur, mai mult decat ce am discutat mai sus si ce ai facut dupa ce l-ai updatat - nu prea mai ai ce sa-i faci. Imi pare rau