| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Am un telefon(in garanție) care vreau să-l trimit la reparat. Am intrat pe site-ul celor de la Depanero, am completat un formular și l-am trimis(asta dimineață). Îmi spunea acolo după ce l-am trimis că în cel mai scurt timp voi primi un email cu toate informațiile și nici până acum nu am primit nimic. Nu lucrează în week-end? Sau nu știu...as vrea sa știu voi cum ați procedat cu ei. Mulțumesc.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu lucrează în weekend. Când va ajunge in service vei primi email. Depinde cât de departe ești.