| Habsen a întrebat:

Am un telefon Lenovo S860, si are o problema cu semnalul: am semnal doar cateodata. Adica daca il las intr-un loc unde de obicei e semnal full, cateodata are semnal maxim, si altadata nu are deloc, sau doar o liniuta. Pot sa rezolv cumva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| BeBeRHv a răspuns:

Si eu detin la fel un Lenovo, aceeasi problema o am. de la retea nu este pentru ca m-am interesat daca bag in alt telefon cartela este full. sunt foarte slabe la semnal asigur asta.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Telefonul este slabut.Problema cu semnalul este de la el.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, cel mai probabil semnalul dezavantajul acestui telefon.