| Denis2017 a întrebat:

Salut,am un telefon LG optimus l3 ii dual e435 si am vazut pe google ca acest telefon poate sa aprinda cele 4 butoane de jos,eu cum pot sa le aprind ca nu gasesc,mentionez ca e. Second hand, pls fara raspunsuri urate

1 răspuns:
| RoIT a răspuns:

S-ar putea sa fi vazut un LG optimus l7 care are butoanele capacitive retro-iluminate, LG optimus l3 nu are retro-iluminare la butoanele capacitive, prin urmare din pacate nu le poti "aprinde".