| winxpneverdies a întrebat:

Salut
am un telefon mai vechi, pe care intr-o zi l-am scapat in apa (din fericire inca functioneaza), dar nu mai merg 2 sau 3 butoane de pe tastatura!

*telefonul a fost uscat si sters peste tot, inclusiv pe tastatura*

ma puteti ajuta sa imi spuneti si ce pot face sa le fac sa functioneze la loc?
dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, cumperi unul nou

| OanaSn a răspuns:

Nu prea cred ca ai ce sa faci, mai bine iti iei un telefon nou. Daca nu, du-l la service si intreaba daca se poate face ceva.