| hutustefan a întrebat:

Salut am un telefon moldel Samsung gt-s5360 am uitat codu si am facut prea multe incercari, acum imi arata ceva de genu " pentru a debloca, conectativa cu contul dvs. google si dupa imi cere nume utilizator (e-mail) si parola" si chiar nu stiu ce trebuie sa fac...ma puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| DaniDanielDani a răspuns:

Daca ai cont pe Google Play poti sa iti deblochezi telefonul daca iti scrii numele si parola acolo unde scrie ''conectativa cu contul dvs. google''. Daca nu merge dul la un servis sau la un magazin de telefoane(GSM) si ti-l deblocheaza pentru 30-50 lei. Sper ca te-am ajutat. SUCCES!

| ionutzR32 a răspuns:

Porneste telefonul tinand apasat in acelasi timp butonul de pornire -butonul de volum (max) -si butonul acasa (cel din mijloc) o sa-ti apara un mesaj si tot ce trebuie sa faci e sa dai REBOOT NOW... happy sper ca te va ajutawinking P.S. : o sa ti se stearga jocuri, aplicatii ce ai instalat tu :/