| S1mplu a întrebat:

Salut,am un telefon Motorola Ex128 de la un timp cand incerc sa fac o poza sau ceva,se vede neclar,blurat,nu stiu cum sa explic, e ca si cum ar fi murdar geamu de la camera photo a lui, vi s-a intamplat asa ceva? cum pot remedia aceasta problema? Daca stiti bineinteles.

1 răspuns:
| RazvanRo22 a răspuns:

Nu este aburit pe interior? Se mai inampla de la diferentele de temperatura. Sau o alta chestie mai poate fi treaba cu focalizarea daca are asa ceva, cand isi face focalizare sa se vada in ceata o secunda, doua.