| marinicaionel a întrebat:

Am un telefon Motorola g2 (android lollipop) si obisnuiam sa folosesc casti de Samsung galaxy s4. Au functionat perfect pana la un moment dat. Am vrut sa ascult muzica, am conectat castile dar sunetul se auzea in difuzoarele telefonului. Am probat alte casti pe telefon si au mers, am conectat chiar si alte casti tot de Samsung galaxy s4 ale unui prieten si la fel, functionau. Am probat si castile mele pe alte telefoane si au functionat perfect. Am resetat si telefonul, tot degeaba. Are cineva vreo idee, ce se intampla?

1 răspuns:
| XCalinX11 a răspuns:

Poate s-a tocit mufa ori nu mai fac contact căștile cu telefonul mi-s-a intamplat