| Dragos2001 a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 520. Mi-am facut cont in x-box sau nu stiu cum se numeste. L-am uitat si nu stiu pe ce am apasat si nu merge sa descarc jocuri. Cum remediez problema si cum dau sa fac cont nou?

Răspuns Câştigător
| tudor417 a răspuns:

Ai doua metode de-al rezolva: stergi Xbox(asa pierzi jocurile oficiale ca ashpalt, fifa-nu recomand) Sau iti dai reset la telefon, stergi contul si faci unul nou. Sper ca am ajutat! big grin
Alta problema e ca ti-ai pus varsta de sub 18 ani. hehe

1 răspuns:
| Sp33dyt a răspuns:

Poti crea un cont nou pe Microsoft sau outlook.com cu ajutorul caruia vei putea descarca aplicatii