| AlbuEmi a întrebat:

Salut, am un telefon Nokia lumia 520 si dintr-o greseala telefonul s-a crapat in partea stanga sus dar display-ul nu are nimic, imi afiseaza totul... dar nu merge touch-ul si nu stiu ce sa fac... are cineva o optiune? si daca nu cam cat ar costa o reparatie? Merci! !

Răspuns Câştigător
| mihaiion2 a răspuns:

Am si eu acelasi telefon si l-am spart de doua ori iarna trecuta; trebuie schimbat touch-ul; pe mine m-a costat 100 lei cu tot cu manopera la un service in Cotroceni.

| AlbuEmi explică (pentru mihaiion2):

Deci in jur de 100 de lei?

| mihaiion2 a răspuns (pentru AlbuEmi):

DA. Eu l-am spart de doua ori la interval de 30 de zile asa ca m-a costat 200 sad

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU ai ce face decât să-l duci la un Service sad

Toate cele bune!