| CinevaOarecareNuConteazaCine a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 920 dar am o problema. Cand vreau sa descarc o aplicatie de pe Magazin, imi da o eroare:,, Problema la finaliarea cererii. Incercati din nou mai tarziu"
,, Acest cod eroare poate fi util pentru mintile luminate: c101b000.

Mentionez ca am conexiunea foarte buna si am spatiu disponibil. ajutati-ma sa pot si eu sa imi scot jocuri pe telefon. Dau funda desigur celui care ma ajuta sa imi rezolv problema.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Citeste aici ce trebuie sa faci.
http://www.digitalcitizen.ro/......dows-phone

1 răspuns: