| Anonimous20 a întrebat:

am un telefon Nokia lumia 920 si nu se mai aprinde de niciun fel ce ar putea avea? Mulțumesc

6 răspunsuri:
| GHoST013 a răspuns:

Mergi la un gsm sau la garantie ca sa iti faca o diacnosticare. Pot fii multe probleme de la placa de baza arsa, placa video distrusa, porcesorul, etc.

| Anonimous20 explică (pentru GHoST013):

Ok ms.La un gsm o sa merg, garantie nu mai are il am de mai bine de 2 ani...

| Sociopatul a răspuns:

Are ceva cu bateria, probabil ca s-a ars.

| GoldenBoy3456 a răspuns:

Poate să aibă o grămadă de probleme din mii de motive. Du-l la un GSM / Garanție.

| Anonimous20 explică:

O sa intreb la un service gsm...ciudat fiindca nu l.am mai deschis demult si am dat de el si am zis sa il bag la încărcat dar nu mai apare nimic nu se mai aprinde.