| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un telefon Nokia lumia 920 si volumul mi se aude foarte incet in casti, fara casti se aude ok dar in casti se aude foarte incet. Tin sa spun ca nu imi merg butoanele de volum dar am descarcat xMusic Player si atunci cand sunt castile bagate volumul e dat tare.
Ce sa fac? Dau funda + vot

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara alte casti. Poate cele pe care le ai nu sunt compatibile cu telefonul.

| Speed99 a răspuns:

Asta e o problema des intalnite la casti.

Unele casti pur si simplu nu sunt compatibile cu telefonul respectiv. Schimba castile si vezi daca se aude mai bine.