| diehard686 a întrebat:

Salut am un telefon optimus L5 (Vodafone) si nu stiu cum sa dezactivez internetul de pe el am uitat sa il intreb pe acel om si imi este cam rusine dar mi-a zis ca, cat timp acel H din dreapta sus al ecranului este acolo inseamna ca internetul este activat si continua sa se consume ceea ce vreau este sa imi spuneti cum sa il dezactivez mersi mult, FUNDA celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Intri în Meniu > Aplicaţii > Setări > Utilizare date > Date mobile > Dezactivare ( sau activare, când ai nevoie de conexiunea de date ).

Pentru alte detalii vezi Manualul în limba română, pe care-l poţi descărca de la linkul oficial :
http://www.lg.com/ro/suport-mobil/lg-OPTIMUS-L5-E610#

Toate cele bune.