| 123456543 a întrebat:

Am un telefon Orange Hiro care mi s-a defectat din urmatoarea cauza in timpul actualizarii de soft fara sa vreau i-am dat rebot si mi s-a stins, cand l-am aprins nu mai imi intra in meniu ci imi ramane blocat(imi apare doar sigla de la Orange si atat)
Ce pot face cum sa instalez din nou android-ul am nevoie urgenta de el astept pareri si sfaturi!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul impreuna cu factura si garantia aferente acestuia in orice magazin Orange, pentru a se verifica si trimite in Service, daca este cazul.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| iulianiasi a răspuns:

Intai ii scoti bateria si o lasi 10 min asa, dupa care o bagi la loc si astepti, daca nu du-te la un Orange partner!