| Dinu_Madalin_1998_iEtw a întrebat:

Salut ...am un telefon Samsung bateria mea se incarca nomal pana la 50 % si de la 50 -100 % se incarca mai repede. si asa este si cu descarcarea de la o 100% se descarca frt repede si de la 50 % ma tine bine. ce as putea sa fac cu asta?. la cel mai bun raspuns dau funda. multumesc

Răspuns Câştigător
| emonelbhaa99 a răspuns:

Stai ca iti dau eu un link :) http://www.batteryupgrade.ro/......search.php Sper ca ti-am fost de ajutor Funda Te rog!

2 răspunsuri:
| emonelbhaa99 a răspuns:

Paii te sfatuiesc sa iti cumperi alta baterie ca e dusawinking s-a stricat happy Sper ca ti-am fost de ajutor

| Dinu_Madalin_1998_iEtw explică (pentru emonelbhaa99):

Pai telefonul e nou. are 4 luni. si am incarcat bateria corespunzator. nu am stat pe el cand era la incarcat. nici nu l-am lasat la incarcat toata noaptea. la inceput ma tinea frt bine. unde as putea sa gasesc baterie pentru el? e Samsung galaxy core 4g

| emonelbhaa99 a răspuns (pentru Dinu_Madalin_1998_iEtw):

Stai ca iti dau eu un link :) http://www.batteryupgrade.ro/......search.php Sper ca ti-am fost de ajutor Funda Te rog!