| HeLp222 a întrebat:

Salut,am un telefon Samsung corby, unde intru ca sa prind wi-fi?

Răspuns Câştigător
| AndreeMeaw a răspuns:

Nu poti prinde wi-fi. Poti accesa internetul doar daca ai internet pe cartele.:*

5 răspunsuri:
| pisi03 a răspuns:

Pai poti sa intri doar daca activezi wi-fi si sa ai internet pe telefon sau sa stai undeva unde este internet de exemplu in casa dar sa ai internetul de la calculator deschis

| HeLp222 explică (pentru pisi03):

Da,dar unde intru in telefon ca sa gasesc chestia cu "wi-fi"?

| DamiPapucii a răspuns (pentru HeLp222):

Pai trebuie sa fie o casuta speciala pentru WI-FI, la mine exista activez wi-fi si imi da mai multe retele unde ma pot conecta.

| AndreiuuMrrr a răspuns (pentru HeLp222):

Nu are Wi-Fi telefonul' tau.

| rares85 a răspuns:

Doar Samsung corby 2 are receptor pentru retele WI-FI.