| Todor_Mihai_1978 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung galaxy ace style si vreau sa blochez un numar de telefon, cum il pot bloca? Va rog ajutati-ma! Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca Blacklist Plus din Magazin Play.Gratuit.Poti adauga orice numere de telefon pentru a le bloca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si truecaller in google play isi face ttraba. Asta in schimbul a 5 lei pe luna... la mine a expirat accesul premium si vad ca inca blocheaza.

| Vl4dimir a răspuns:

Cauta aplcatii pe Google Play. O varianta ar mai fi sa instalezi "Dr.Web Antivirus". Acesta are si blocare numere de telefon.

| JellyPie31 a răspuns:

Salut! Pentru a bloca pe acea persoana intră la iconita cu telefonul iar acolo undeva in partea de sus sunt trei puncte puse in sus... apesi pe ele si o sa iti apara setari...intri si apesi pe apel sau setări apel depinde ce Samsung ai si apoi dai la setari suplimentare...