| Andreias12 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Core Prime si nu reusesc sa activez traficul de date ( pentru internet )!

Glisez de fereastra din susul ecranului si apare bara cu optiuni pentru wifi, sunet etc, activez acolo "datele mobile", dar nu merge sa caut nimic pe internet. Mentionez ca mai am 250 de mb de trafic. Conexiunea wi-fi merge perfect!

Am intrat si prin setari dar nu am reusit sa rezolv nimic. Aveti vreo idee?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Mergi cu el la firma de unde l-ai luat, o sa ti-l rezolve pe loc!

| Zaygon a răspuns:

Ai setat corect apn-ul? La ce operator esti?