| Alexandru_Alex_1989_AOhf a întrebat:

Salut am un telefon Samsung galaxy core prime si se descarca 2-3% pe noapte sau cat sunt la scoala as vrea sa stiu daca pot face ceva sa nu se mai descarce cer sa mentionez ca e nou il am de 2 zile

2 răspunsuri:
| elderdragon69 a răspuns:

2-3% pe noapte e foarte bine, ai vrea sa ramana asa cum il lasi, sau sa se incarce singur? Tu dormi cam 8 ore, 8 ore in care telefonul tau sta deschis si evident ca se descarca, eu am S3 4G si se descarca mult mai repede.

| Alexandru_Alex_1989_AOhf explică (pentru elderdragon69):

Sa ramana asa cum il las de ex cu 80% in loc de 78%