| 8Anonimul8 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy j2, l-am resetat si imi cere vechiul conmt de google pe care nu il mai stiu. Am incercat de zzeci de ori cu conturile pe care mi le aduceam aminte dar efectiv nu merge. Am incercat si metoda cu sidesync si tot nu merge! Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ai 2 solutii:
1. Cauta sa intrii in contul tau google de pe pc.
2. Daca nu merge iti faci alt cont google.

| MobitelServiceGSM a răspuns:

Nu merge sa faci un alt cont google, trebuie folosit cel inregistrat prima data pe acest telefon.
Ai si varianta de a recupera contul si parola daca ti-ai inregistrat numarul de telefon.
Daca orice varianta esueaza trebuie sa te adresezi unui service Samsung pentru resetarea contului google.

Mai jos ai niste adrese:

www.mobitel.ro

www.servicetelefoanegsm.ro