| Ibrahimovic a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Mini 2 si atunci cand vreau sa vad agenda telefonului imi afiseaza doar numerele care sunt in memoria telefonului, altfel spus nu imi afiseaza numerele care le am pe cartela SIM. Am cautat pe la setari, am incercat sa schimb de la "stocare" dar nimic. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Intra in agenda telefonului si undeva mai jos de ''cautare'' apare ''contacte in telefon'' da-i click acolo si selecteaza ''toate contactele''
Succes!

5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Orice telefon are optiunea de afisare a numerelor fie din SIM, fie cele din memoria telefonului sau chiar sa iti afiseze toate numere (atat sim cat si telefon).

Cand intri in agenda cauta la optiuni ca sa gasesti acest lucru.

Indicat este sa iti salvezi toate numerele pe sim.

Pa.

| Clawd3lw a răspuns:

Poate nu ai numere in memoria sim-ului... Incearca sa introduci sim-ul in alt telefon.

| Ibrahimovic explică (pentru Clawd3lw):

Am cu siguranta. Folosesc cartela asta de multi ani si am foarte multe numere.
Am incercat sa o pun in alt telefon si merge. straight face

| Clawd3lw a răspuns (pentru Ibrahimovic):

E de vina telefonul. Eu mi-am pierdut telefonul -tot Samsung dar mini 5- de mult timp si nu mai stiu cum era, deci nu te pto ajuta. Sorry puppy dog eyes

| TheNone a răspuns:

Hmmm nu imi dau seama ce poate avea.