| Eisa9999 a întrebat:

Salut.Am un telefon Samsung Galaxy Note.Cand il pun la incarcat el imi arata ca se incarca dar cand scot incarcatorul imi arata ca nu s-a incarcat nimic.Care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
| LoLiPoP101 a răspuns:

Daca il incarci cu incarcatorul lui nu ar trebui sa apara probleme de genul... Dar daca il incarci cu un alt incarcator inseamna ca telefonul are nevoie de mai multa putere decat ce primeste de la incarcatorul asta. :* si il poti folosi doar cat sta la incarcat.

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Asa am patit eu cu o tableta si problema a fost incarcatorul. Incearca sa-l schimbi sa vezi daca merge cu altul. In general nu telefonul e de vina.

| alessa10 a răspuns:

Trebuie sati schimbi ancarcatorul

| Adyy98 a răspuns:

Pai poate fi din cauza bateriei sau din cauza incarcatorului!