| Daniel_Ilie_1995 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s advance si i-am schimbat sistemul de operare din Android v2.3 (Gingerbread) in 4.1.2 jelly bean. Cum as putea avea din nou Android v2.3 (Gingerbread)?

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Fac pariu ca merge greu jelly bean, il dezinstalezi cauta pe net un tutorial

| Acatrinei_Edy_1992 a răspuns:

Eu iti recomand Jelly bean deoarece este un sistem de operare foarte avansat si foarte misto... am si eu Samsung galaxy advance si nu am probleme happy Daca nu poti cauta un tutorial si te-ai scoswinking