| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S3 (I9300) si in ultimul timp cand tin apasat pe butonul de home pentru a-mi arata aplicatiile recente, imi apare o eroare "UI Sistem s-a oprit" si nu stiu ce sa fac ca sa scap de ea, am repornit telefonul si am incercat anumite lucruri pe care le-am vazut pe Youtube, dar fara niciun rezultat. Acum l-am resetat, si nu mai apare eroarea, dar dupa putin timp iar apare.
Va rog sa ma ajutati, nu stiu ce sa mai fac.

Răspuns Câştigător
| WxRo a răspuns:

Sterge ultimul update la google app si opreste actualizarea automata din magazinul play.

1 răspuns:
| Santo2190 a răspuns:

Presupun ca ai adroid 4.2.2...in ultimu timp asa-i la toate telefoanele de gen, inca nu cred ca este o rezolvare oficiala in legatura cu asta, nu esti singuru care a patit-o