| LoKise a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S4 GT-I9505 si nu se aude cum trebuie cand conectez niste boxe la el...De exemplu am la telefon volumul maxim si conectez boxele cu volumul 50%, se aude cum se aude apoi daca conectez boxele la calculator/laptop cu volumul 50% se aude mai tare. Stiti ce sa ii fac sa se auda ca la calculator/laptop?

Răspuns Câştigător
| Stefancalin1997 a răspuns:

Mda si eu am aceasta ``problema`` la telefon dar e o limita a player-ului din telefon (la majoritatea telefoanelor e asa) incearca sa instalezi alt player pentru muzica decat cel stock din telefont daca nici asa nu merge nu prea sunt solutii ca sa treci peste limita aia.

| LoKise explică (pentru Stefancalin1997):

Am doua telefoane s4, am avut si s5, orice player luam la fel se auzea

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru LoKise):

Da atunci player-ul nu este, este acea limita impusa de soft-ul telefonul mai ales android-ul, deci nu ai ce-i face, imi pare rau.