| ChelaruGeorge2002 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung Galaxy S4 i9505, la care display-ul este spart, display-ul fiind mereu negru) telefonul merge aprins, incarcat (se vede lumina led-ului cand pun la incarcat), am pus cartela in el, l am aprins, am sunat de pe alt telefon si suna, el merge, dar display-ul este spart si negru, nu stiu sigur daca touchscreen-ul merge. Intrebarea mea este, trebuie sa inlocuiesc doar display-ul sau si touchscreen-ul? Daca imi puteti da si un link de unde pot cumpara si chestii, funda

1 răspuns:
| Bella08122016 a răspuns:

Du-te la un GSM si schimba-ti display ul, este in jur de 200-250 de lei display ul original, nou nout