| Marian_Carmen_1999 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s6 si am cartela pe abonament Orange si cand vreau sa sun imi apare "neinregistrat in rețea " iar la randul lor datele mobile nu merg. ce am de facut sa mearga?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a verifica aceasta situatie, te rugam sa ne oferi numarul de telefon si sa ne spui daca te afli in tara sau in Roaming.
O zi buna,
Orange Helper

| Nonameagain a răspuns:

Cartela e noua? Activeaz-o. Dar vezi ca telefonul sa nu fie blocat pe Orange. Atunci, nu accepta nimic.

| Ursulake a răspuns:

Scoate cartela si bag-o iar, nu face contact bine